Pasmanteria - Motki Dwa

Zabawki

Naukowcy potwierdzili, że dzieci rozwijają się najlepiej, gdy ich mózg jest stymulowany na różne sposoby. Nauka języków, lektura książek, rozwijanie zainteresowań są bardzo ważne. Nie bez znaczenia jest też stymulowanie mózgu poprzez czynności manualne – np. malarstwo, rzeźbę, lub prace ręczne, takie jak szydełkowanie, haftowanie, itp.

 

Zabawki i poradniki, które oferujemy w naszym sklepie pozwalają oderwać się od natłoku elektroniki i internetu, wyciszyć i pobudzić mózg do twórczego myślenia. Prace manualne wyrabiają w dzieciach kreatywność, uczą skupienia, cierpliwości i wytrwałości, dają im radość stworzenia czegoś własnoręcznie. W dzieciach drzemie dusza artysty – trzeba tylko zapewnić im odrobinę warunków, w których mogłyby się realizować.

W sklepie mamy spory wybór książek i poradników związanych z haftowaniem, wyszywaniem, projektowaniem i szyciem lalek i maskotek, i wiele innych. Polecamy zakup książki i kilku drobiazgów z pasmanterii, które pozwolą dziecku własnoręcznie wykonać małą maskotkę.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress