Pasmanteria - Motki Dwa

Newsy

Konkurs na Wielkanocne Jajko!

Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejsze Wielkanocne Jajko!
Przynieś do nas wykonane przez siebie dowolną techniką jajo i weź udział w konkursie. Prace przyjmujemy do 8 kwietnia. Do wygrania karta podarunkowa o wartości 50 zł oraz  zestawy artykułów pasmanteryjnych, a dla wszystkich uczestników drobny upominek!
Szczegóły konkursu w regulaminie poniżej.
Zapraszamy!

________________________________

REGULAMIN KONKURSU

1. Prace konkursowe (jajka wielkanocne) można zgłaszać do 8 kwietnia 2017r, rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 10 kwietnia 2017 r.
2. Jajka mogą być ozdobione dowolną techniką.
3. Prace należy przynieść do sklepu Pasmanteria Motki Dwa, ul. Wąwozowa 6, Warszawa i pozostawić do dnia rozstrzygnięcia konkursu. Po rozstrzygnięciu konkursu pracę można odebrać na miejscu w naszym sklepie.
4. Zgłaszając pracę do konkursu uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie zdjęcia swojej pracy przez sklep Pasmanteria Motki Dwa na Facebooku i stronie internetowej sklepu.
5. W konkursie zostaną przyznane nagrody dla trzech zwycięskich prac. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na fanpage Pasmanterii Motki Dwa na Facebooku.
6. Każdy z uczestników otrzyma drobny upominek za zgłoszenie pracy do konkursu.
7. Nagroda główna to karta podarunkowa na kwotę 50 zł oraz zestaw artykułów pasmanteryjnych przedstawiony na zdjęciu. Nagroda za drugie i trzecie miejsce to zestawy artykułów pasmanteryjnych.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress